Forum Forum dyskusyjne Niechobrza Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy    Galerie   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Tablica rekamowa na salon firmowy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dyskusyjne Niechobrza Strona Główna -> Łezka w oku
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rybqa
Podawacz piłek
Podawacz piłek



Dołączył: 15 Lis 2015
Posty: 8
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob, 05 Gru 2015, 19:35    Temat postu: Tablica rekamowa na salon firmowy

Witam. Chodzi mi o oznakowanie serwisu, chodzi o to by dopasować jego wygląd na zewnątrz do loga marki (kolorystyka) i ogólne o wypracowanie jakiegoś pomysłu na promocję zewnętrzną. Nie jestem do końca przekonana czy mój pomysł jest dobry - czy nie lepiej skupić się tylko na tej drugiej kwestii, a salon oznakować w jakimś małym stopniu (mały szyldzik). Wszak dla nowego biznesu (zwłaszcza z małym budżetem) to rozpoznawalność wśród potencjalnych klientów jest chyba priorytetem? Mam na te tematy znikome pojęcie dlatego Wasze porady są mi na wagę złota - będę za nie b. wdzięczna!

Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez rybqa dnia Nie, 05 Maj 2019, 6:10, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Mariolka1
Podawacz piłek
Podawacz piłek



Dołączył: 27 Paź 2013
Posty: 10
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob, 14 Maj 2016, 11:51    Temat postu:

polecam Ci firmę która działa na terenie całego kraju, wykonuje precyzyjne wydrkuki wielkoformatowe oraz banery, bilbordy, neony.
polecam szeroką gamę produktów i usług firmy:

[link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Marcel
Podawacz piłek
Podawacz piłek



Dołączył: 04 Lis 2016
Posty: 4
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią, 04 Lis 2016, 15:20    Temat postu:

Dzieki za rekomendacje.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
rybqa
Podawacz piłek
Podawacz piłek



Dołączył: 15 Lis 2015
Posty: 8
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie, 05 Maj 2019, 6:14    Temat postu:

Dzięki faktycznie Fabryka Reklamy ma swoje punkty w całej Polsce. Zamówiłam panel reklamowy podświetlany w Łodzi na Piłsudskiego 143. Szczegóły znajdziesz na stronie fabrykareklamy.pro . Podoba mi się, nie tylko pomogli w projektowaniu i wykonaniu, ale panel profesjonalnie zamontowali, dzięki własnej ekipie monterskiej wyposażonej w podnośnik koszowy.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Filemon
Podawacz piłek
Podawacz piłek



Dołączył: 06 Sty 2015
Posty: 12
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon, 24 Cze 2019, 17:46    Temat postu:

Reklama firmy musi być dostosowana do rodzaju prowadzonej działalności i klientów jakich chcemy pozyskać. Trudno wyobrazić sobie reklamę sklepu internetowego poza internetem i na odwrót. Warzywniak osiedlowy może mieć jakąś stronę w internecie, ale lepiej przyda się wyrazisty szyld czy ulotki dla okolicznych mieszkańców. Jeżeli chodzi o reklamę internetową to jest dość dobrze rozwinięty outsourcing internetowy. Obejmuje on szeroko pojęty e-marketing, tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych, czy całe kampanie reklamowe obejmujące również SEO. To bardzo dynamicznie rozwijająca się branża. Kiedyś dotyczyła ona jedynie pozycjonowania stron i usług link buildingu, dziś jest to szereg działań i rozwiązań dostosowanych do potrzeb klienta jak to robi New Project specjalista od copywriting Łódź -http://www.newproject.biz.pl .

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dyskusyjne Niechobrza Strona Główna -> Łezka w oku Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Theme xand created by spleen & Forum.
Regulamin